Ferforje Bahçe Kapısı

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

FERFORJE BAHÇE KAPISI

Projenize özel sayısız ferforje bahçe kapları ı, sürgülü ferforje bahçe kapısı, garaj kapısı örnekleri, farklı fiyat seçenekleri için web sitemizi takip edebilir, 0216 3140837 nolu telefondan arayabilir ya da daha detaylı bilgi edinebilmek için İstanbul Ümraniye de bulunan atölyemizi ziyaret edebilirsiniz.

FERFORJE BAHÇE KAPISI MODELLERİ

Web sitemiz, sergilediğimiz ferforje bahçe kapı modelleri ve sürgülü demir kapı modelleri, firmamızın el işçiliğini en üst seviyede kullanarak ortaya koyduğu bazı örnekleri ve örnek teşkil etmesi bakımından yurt dışında yapılmış anıtsal değere sahip eşsiz ferforje bahçe kaplarıı veya ferforje garaj kapısı çalışmalarının görsellerini içermektedir.

FERFORJE BAHÇE KAPISI FİYATLARI

Ferforje bahçe kapı fiyatlarını, ölçüsü, modeli, kullanılan malzemeler, işçilik yoğunluğu gibi faktörlere göre belirler. Projelerinizde ihtiyaç duyduğunuz anda sayısız ferforje bahçe kapısı modelleri ve farklı fiyat seçenekleri ile Savaşlar Ferforje sizin için ideal bir çözüm ortağı olacaktır.

Bahçe kapılarında kullanılan motifler Bahçe Kapısının her iki yanında üzerinde kandiller bulunan sütunlar kapıya farklı bir görüntü kazandırır. Birçok ferforje bahçe kapıları uygulamasının üst bölümünde yer alan kemer ve kapı yüzeyinde bulunan göbek motiflerinde ferforje işçiliğinin en yetkin örneklerini görmek mümkündür.

DEMİR BAHÇE KAPILARI

Ferforje bahçe kapıları, işlevselliğinin dışında insanoğlunun inanışlarının, geleneklerinin, zevk ve karakterlerinin yansıtıcısı olmuştur.

SÜRGÜLÜ FERFORJE BAHÇE KAPILARI MODELLERİ

Bahçe kapılarının sürgülü örnekleri de bulunmakla birlikte, genellikle çift kanatlıdır. Ferforje bahçe kapısının göbek kısımlarında mekan sahibine ait logo veya simgeler kabartma motifler veya çeşitli bezemeler bulunabilir. Kapısının her iki yanında üzerinde kandiller bulunan sütunlar kapıya farklı bir görünüm kazandırır.

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

DEMİR BAHÇE KAPI MODELLERİ

Birçok demir bahçe kapı uygulamasının üst bölümünde yer alan kemer ve kapı yüzeyinde bulunan göbek motiflerinde ferforje işçiliğinin en yetkin örneklerini görmek mümkündür. Demir kapılarda kullanılan süslemeler, motifler ve şekiller oldukça zarif bir görünüm oluşturur.

Ferforje kapıların kompozisyonunda dövme demirden yapılan bitkisel motifler, stilize yapraklar, dökme demirden kabartmalı semboller bulunmaktadır.

Ferforje bahçe kapısının üzerine işlenen veya sonradan monte edilen kimi işaret, levha ya da bezemeler toplumun geleneklerine, inançlarına ve kültürüne ait pek çok sembolik anlam taşımaktadır. Yaşam standartları neredeyse minimum olan toplumlarda bile giriş alanlarına ve özellikle bahçe kapılarına özel önem verildiği görülür.

Open chat
Yardıma İhtiyacınız Mı Var?
Merhaba , Size Yardımcı Olabilir Miyiz?