Ferforje Bina Giriş Kapısı

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

FERFORJE BİNA GİRİŞ KAPISI

Cephe mimarisinin en önemli parçalarından biri olan ferforje bina kapıları, tarih boyunca inanışların, geleneklerin, zevk ve karakterlerin yansıtılmasına da aracılık etmiştir. Bina giriş kapıları, üzerindeki kilit, tokmak gibi detaylarıyla kültürümüzün çarpıcı örneklerini sergiler.

FERFORJE BİNA GİRİŞ KAPISI MODELLERİ

Ferforje bina giriş kapı modelleri ve fiyatları için bizleri web sitemizden takip edebilir, 0216 3140837 nolu telefondan arayabilir ya da daha detaylı bilgi edinebilmek için İstanbul Ümraniye de bulunan atölyemizi ziyaret edebilirsiniz.

FERFORJE BİNA KAPISI MODELLERİ

Web sitemizde sergilediğimiz ferforje bina giriş kapıları firmamızın el işçiliğini en üst seviyede kullanarak ortaya koyduğu bazı örnekleri ve örnek teşkil etmesi bakımından tarafımızca yapımı mümkün olan, anıtsal değere sahip yurt dışında yapılmış eşsiz çalışmalara ait görselleri içermektedir.

FERFORJE BİNA GİRİŞ KAPI FİYATLARI

Ferforje bina giriş kapı fiyatları, ölçüsü modeli ve işçilik yoğunluğuna göre belirlenmektedir. Projelerinizde ihtiyaç duyduğunuz anda sayısız ferforje bina kapısı modeli ve farklı fiyat seçenekleri ile Savaşlar Ferforje sizin için ideal bir çözüm ortağı olacaktır.

APARTMAN DEMİR KAPISI

Ferforje apartman kapıları Genellikle dayanıklılık, güvenlik ve işlevsellik ve estetik gibi nedenlerle tercih edilmiştir. Ferforje kapılar parmaklıklı ve/veya bezemeli, katlanır veya sürgülü olarak sıcak dövme demir teknikleriyle biçimlendirilmiştir.

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

DEMİR DIŞ KAPILAR

Ferforje villa kapıları, saraylardan evlere, otellerden ibadet mekânlarına kadar her alanda kullanılır. Ferforje, bina giriş kapılarında olduğu gibi bir çok alanda farklı tasarım çözümleri ve yeni teknik buluşlara açık geleneksel ve çağdaş çizgiler taşıyan bir zanaattır. Her dönemde kapı, değişik formlar ve üsluplarda ele alınmıştır.

DEMİR KAPI MODELLERİ

Tarihi yapılarda genellikle dövme demirden yapılmış, binanın güzelliğiyle uyumlu sade veya süslü kapılar halen işlevselliğini sürdürmeklerdir. Ferforje kapılar günümüzde ait olduğumuz kültür coğrafyasında da, önemini sürdürmektedir. Bir eve gittiğimizde bizi ilk karşılayan kapılardır. İlk izlenimde etkisi büyüktür, ev sahibinin kişiliği ve zevk anlayışı hakkındaki ipuçları kapıda gizlidir.

Open chat
Yardıma İhtiyacınız Mı Var?
Merhaba , Size Yardımcı Olabilir Miyiz?