Hakkımızda

Savaşlar Ferforje 1978 yılında kurulmuştur. Dudullu OGSB de bulunan atölyesinde, geleneksel el işçiliği ile yaptığı sanatsal nitelik taşıyan butik çalışmaların yanı sıra, seri üretime uygun makine ve ekipmanları ile faaliyetlerini uluslararası kalite standartlarına uygun çalışma prensipleriyle sürdürmektedir. Projeli ya da projesiz mimari ve sanatsal metal ve ferforje işlerinin yanı sıra, her tür yapısal çelik imalatının da danışmanlık ve uygulama hizmetlerini vererek sektörün en önemli firmalarına çözüm ortağı olmayı başarmıştır.

Referanslarımız

Yurtiçinde; Cumhurbaşkanlığı Hüber Köşkü, Çankaya Köşkü, Beylerbeyi Sarayı, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi, Çırağan Sarayı, Hattat Villaları, Kemer Country, Alkent 2000, Göl Malikâneleri, Pelikan Hill, Toskana vadisi, Beykoz Konakları, Acarkent villaları, Çamlıca Konakları, Mesa Konakları, Zekeriyaköy Konakları, Aqua city, Hilton Oteli, Eresin Oteli, CVK Park Bosphorus Hotel, Şişli Raddison Blue Otel, Renata Boutique Hotel;
Yurtdışında;Rusya’da Cami, Türkmenistan’da Türkmenbaşı Sarayı, Türkmenbaşı Konukevi, Kazakistan’da, Malikâne ve sergi salonu Azerbaycan’da, Otel ve Malikâne Abu Dabi’de Türk Büyükelçiliği, Tacikistan’da Otel, Libya’da Otel ve üniversite, KKTC’de Malikâne ve Casino, Erbil’de malikâne projelerinde ferforje merdiven korkuluğu, ferforje balkon ve bahçe korkulukları, ferforje bahçe kapıları, ferforje bina giriş kapıları, lazer kesimli imalatlar, mobilya, aksesuar, obje ve heykeller, çelik konstrüksiyon binalar, cephe kaplama, asma kat, çelik çatı, yangın merdiveni, ferforje kanopi, ferforje kapı üstü sundurma çalışmalarının firmamız ve mesleğimiz adına referans niteliği taşıdığına inanmaktayız. Bu çalışmalardan edindiğimiz kazanım ve tecrübelerimizi dikkate alarak yeni projelerinize bizleri de dahil edeceğinizi umuyoruz.

Fiyat Politikamız
Fiyat çalışması yaparken kendimizi müşterimizin yerine koyarak benim için en makul fiyat ne olurdu sorusunu kendimize daima sorarak, malzeme, işin toplam hacmi, harcanan toplam süre, montaj yerindeki çalışma koşulları ve piyasa şartlarını da dikkate alarak makul bir rakam üzerinde anlaşmaya ve hizmet sunmaya azami özen gösteriyoruz.
Şehir ve ülke dışına yaptığımız çalışmaların montajı için ulaşım, konaklama ve yeme içme giderlerine ek olarak montaj ekibi için günlük standart çalışma ücretini ilave ediyoruz.
Kaba iş olarak tabir edilen tonajlı işler ile ilgili olarak Bayındırlık Bakanlığı’nın iş tanımına uygun o yıl için belirlediği rayiç bedel üzerinden fiyatlandırma yapıyoruz.

Translate »