Ferforje Sundurma

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

FERFORJE SUNDURMALAR

Ferforje sundurma, kanopi vb projeleriniz için bizleri web sitemizi inceleyebilir , 0216 3140837 nolu telefondan arayabilir, modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için için İstanbul Ümraniye de bulunan atölyemizi ziyaret edebilirsiniz.

KANOPİ İHTİYAÇLARINIZ İÇİN FERFORJE MODELLERİ

Ferforje kanopi gibi dekoratif unsurların yapınıza katacağı artı değer tartışmasızdır. Web sitemizde sergilediğimiz ferforje kanopi modelleri firmamızın el işçiliğini en üst seviyede kullanarak ortaya koyduğu bazı örnekleri ve yurt dışında yapılmış anıtsal değere sahip eşsiz çalışmalara ait görselleri içermektedir.

FERFORJE SUNDURMA FİYATLARI

Sundurma/Kanopi fiyatları, ölçülerine, ferforjelerdeki işçiliğine , motif yoğunluğuna, modeline göre farklılıklar gösterir. İşçilik bakımından sade olan çalışmalar, zengin motif yoğunluğuna sahip modellere nazaran daha ekonomik seçenekler sunar. Projelerinizde ihtiyaç duyduğunuz anda sayısız ferforje sundurma modeli ve uygun fiyat seçenekleri ile Savaşlar Ferforje sizin için ideal bir çözüm ortağıdır.

FERFORJE SUNDURMA MODELLERİ

Binalarda kapı üzerinde kullanılan ve yapıdan bağımsız tasarımlarıyla kanopi ve bahçelerde kullanılan gazebo gibi dekoratif süslemeli ürünler mekanlarınıza prestijli bir görünüm kazandırır.

KAPI ÜSTÜ FERFORJE SUNDURMALAR

Hiç şüphesiz döneminin sosyal ve ekonomik durumunun yani sıra, teknik, zevk ve anlayışını da ortaya koyan kapı üstü ferforje sundurmalar gibi çalışmalar, mimarlıkta önemli bir yer tutmaktadır. Ferforje sundurmalar, kapı üstlerinde ve cephelerde hava koşullarına karşı koruma amaçlı kullanımının yanı sıra dekoratif amaçlı olarak da kullanılmıştır.

Fiyat politikamız

Fiyat çalışması yaparken kendimizi müşterimizin yerine koyarak benim için en makul fiyat ne olurdu sorusunu kendimize daima sorarak, malzeme, işin toplam hacmi, harcanan toplam süre, montaj yerindeki çalışma koşulları ve piyasa şartlarını da dikkate alarak makul bir rakam üzerinde anlaşmaya ve hizmet sunmaya azami özen gösteriyoruz.
Şehir ve ülke dışına yaptığımız çalışmaların montajı için ulaşım, konaklama ve yeme içme giderlerine ek olarak montaj ekibi için günlük standart çalışma ücretini ilave ediyoruz.

Ferforje Sundurma
Demir Sundurma modeli

Ferforje Pencere Korkuluğu

www.temirci.art

Open chat
Yardıma İhtiyacınız Mı Var?
Merhaba , Size Yardımcı Olabilir Miyiz?